Szyty na miarę dla Twojego biznesu.
Monitorujesz, optymalizujesz i oszczędzasz tak jak chcesz.

System Monitorowania Pojazdów iCAR to technologicznie zaawansowana rozwiązanie, którego funkcjonalność wykracza daleko poza łączność online z autami flotowymi lub prywatnymi i monitoring ich położenia. To oprogramowanie, które pozwala na kontrolę i optymalizację parametrów takich jak wydajność realizacji zadań i dostaw, dynamika pracy w regionie, styl i bezpieczeństwo jazdy i wiele innych. iCAR umożliwia takie definiowanie kluczowych wskaźników biznesowych w firmie, aby podnieść efektywność pracy oraz poczynić oszczędności nawet w łącznej skali 20% rocznie. Nasi handlowcy i technicy bezpłatnie pomogą Ci wybrać parametry, które mają znaczenie dla optymalizacji Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami. Wybierz iCAR i przekonaj się sam.


Więcej niż GPS

iCAR poprzez łącze satelitarne monitoruje ruch pojazdu i jego aktualne położenie. Daje to znakomite zabezpieczenie w przypadku kradzieży, przywłaszczenia lub odholowywania pojazdu. iCAR poinformuje Cię na urządzenie mobilne o wszelkich zmianach położenia pojazdu lub przekroczonych wartościach granicznych, jakie dla niego zdefiniujesz.

Sprawdź jak to działa

System Monitorowania Pojazdów GPS Solid Group (iCAR) to narzędzie zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Autorskie dedykowane oprogramowanie opracowane specjalnie dla Solid służy do zarządzania flotą pojazdów pod bardzo wieloma aspektami. Poprzez aplikację internetową, którą możemy dostosować do Twoich potrzeb zyskujesz kontrolę nad pojazdami firmowymi, jakiej do tej pory nie miałeś. Parametry, które zdecydujesz się zdefiniować w iCAR w połączeniu z systemem powiadomień smsowych, mailowych, PUSH oraz raportami dostarczą Ci cennych informacji o funkcjonowaniu floty i danych niezbędnych do zyskania szeregu oszczędności.

ICAR to nie tylko GPS, to także inteligentna kontrola nad kosztami eksploatacji floty oraz bezpieczeństwa pojazdów i użytkowników. To również aplikacja pozwalająca optymalizować efektywność pracy w terenie, przygotowywać plany pracy i rozliczenia premii pracowniczych, poprawiać terminowość dostaw i podnosić jakość Twoich usług.


Funkcje

iCAR łączy szereg funkcji, które razem stanowią kompleksowe wsparcie obsługi floty, sprzedaży i pracy w terenie. Sprawdzisz dane jakie tylko chcesz: czas spędzony u klienta, terminowość dostaw, czas i miejsce rozładunków, status pracy kierowców, pokonane trasy, dane eksploatacyjne – przebieg, poziom paliwa, całkowite spalanie, obroty silnika, napięcie akumulatora czy możliwą kradzież. Szyte na miarę raporty, ewidencje i zestawienia.

Poznaj funkcje iCAR

System iCAR gwarantuje kompleksowe rozwiązania dla samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz innych pojazdów. Idealnie sprawdzi się w firmach z całego szeregu branż: transportowo-dostawczych, komunalnych, handlowych, usługowych, budowlanych etc.

Funkcjonalności iCAR można podzielić na 3 grupy
Zarządzanie: pojazdem, informacją i raportami.

Pojazd:

 • Monitorujesz jego położenie na mapie cyfrowej
 • Nadajesz pracownikom uprawnienia do kontroli pojazdów
 • Ewidencjonujesz przebieg.

Informacje:

 • Dostęp online 24/7
 • Podgląd parametrów i danych pojazdu (w czasie rzeczywistym i historycznie), np. prędkość, zapłon, stacyjka, obroty silnika, poziom i zużycie paliwa, termin upływu ważności ubezpieczenia oraz przeglądu itp.
 • Podgląd stanu dodatkowych czujników, np. otwarcie drzwi, przestrzeni ładunkowej lub korka wlewu do paliwa, uruchomienie pompy itp.

Raporty:

 • Kontrola czasu pracy kierowcy
 • Weryfikacja tras i czasu ich przejazdu
 • Analiza postojów, czasu i częstotliwości odwiedzin określonych punktów na trasie
 • Zużycie i tankowanie paliwa

I wiele innych.


Instalacja

Instalacja iCAR jest prostsza niż myślisz, można ją zrealizować w 4 prostych krokach. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, w kraju posiadamy aż 45 biur regionalnych, w których wyspecjalizowani instalatorzy pozostają do Twojej dyspozycji. Dowiedz się więcej.


Korzyści

iCAR przyniesie Ci całą paletę korzyści. Czy jesteś szefem floty w firmie, zarządzasz sprzedażą czy masz firmę budowlaną, dostawczą czy recyklingową, iCAR będzie Cię wspierał w optymalizacji Twoich działań. iCAR pomoże Ci rozliczać premie dla pracowników w zależności od parametrów, poprawić efektywności dostaw i rozładunków, monitorować zużycie paliwa, promować ecodriving, chronić przewożone ładunki i poczynić szereg oszczędności.

Poznaj korzyści z iCAR

Zakres korzyści wynikających z posiadania iCAR jest bardzo szeroki. Przedsiębiorstwa z każdej branży: dostawczej, transportowej, budowlanej, handlowej, usługowej, komunalnej etc. znają w iCAR znakomite wsparcie codziennego funkcjonowania.

Oto 10 głównych korzyści z posiadania iCAR:

 • Pełna kontrola nad posiadaną w firmie flotą pojazdów – lokalizacją, pojazdów, ruchów pojazdu, kosztami użytkowania, weryfikacją użytkowania aut do celów służbowych i prywatnych
 • Optymalizacja świadczenia Twoich usług poprzez wysyłanie na miejsce zlecenia najbliższego mu na mapie auta.
 • Monitoring realizacji tras i przekroczeń wyznaczonego rejonu.
 • Monitoring czasu realizacji zleceń i postojów.
 • Doskonałe wsparcie przy rozliczaniu pracowników i efektywności ich pracy – narzędzie do optymalizacji planów handlowych i usługowych.
 • Optymalizacja kosztów paliwa poprzez pełną kontrolę i ewidencję ilości tankowań paliwa, a także kontrolę miejsc poboru paliwa
 • Optymalizacja przepracowanych motogodzin, wykonanych kursów
 • Ochrona pojazdów i mienia przed kradzieżą – możliwość zdalnego unieruchamiania pojazdu, wykrywanie ruchu pojazdu
 • Zapobieganie kradzieżom paliwa poprzez odpowiednie sondy i czujniki
 • Zniżki na autocasco

Sterowniki GPS iCAR posiadają homologację wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Posiadają również zgodność wyrobu z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach Unii Europejskiej: oznaczenie CE

Nasze nadajniki posiadają certyfikat PIMOT, który uprawnia użytkownika do ubiegania się o zniżkę w części kradzieżowej polisy Autocasco


Łatwość obsługi

Obsługa aplikacji iCAR jest przyjazna i intuicyjna. Masz dostęp do wybranych parametrów 24/7 przez komputer, tablet, komórkę. Jeśli chcesz, iCAR będzie wysyłał Ci powiadomienia: smsy, powiadomienia PUSH lub maile o danych, które są dla Ciebie kluczowe w pracy np. z handlowcami w terenie. To czego potrzebujesz i kiedy potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Aplikacja iCAR jest bardzo łatwa w obsłudze i czytelna dla użytkownika. Nasi specjaliści pomogą Ci dostosować ją tak, by wyświetlała te dane, które Cię interesują w takim formacie, jaki będzie dla Ciebie dogodny. Podczas darmowego spotkania z naszym handlowcem będziesz miał możliwość zapoznania się z różnymi modyfikacjami interfejsu, ponadto, spośród dziesiątek dostępnych funkcjonalności pomożemy Ci wybrać te, które mają kluczowe znaczenie dla Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest monitoring eco-drivingu w skali miesięcznej, przestojów w skali dziennej, czasu spędzonego w danym tygodniu przez pojazdy flotowe w danej lokalizacji, zużycie paliwa w danym typie auta czy też naruszenie czujnika ruchu w danej maszynie – do wszystkich tych danych masz dostęp online, w formie raportów wg ustalonych przez Ciebie parametrów, smsem, mailem, powiadomieniem PUSH lub telefonicznie.


Wsparcie 24/7

iCAR to wsparcie centrum interwencyjno-serwisowego 24/7 dla naszych klientów. Za każdym razem, gdy pojawi się jakikolwiek problem z pojazdem np. znajdzie się nie tam, gdzie powinien lub nastąpi jego awaria, zawsze możesz liczyć na pomoc naszych pracowników.

Sprawdź jak to działa

Wiemy jak ważne jest to, byś 24 h na dobę 7 dni w tygodniu mógł liczyć na wsparcie techniczne, doradztwo i pomoc. Solid rozwinął znakomite centrum interwencyjno-serwisowe, które nie tylko pomoże Ci zasięgnąć dodatkowych informacji o położeniu i ruchu auta, ale także pomoże Ci uzyskać pomoc w sytuacji zagrożenia dla auta. Wystarczy telefoniczny kontakt na numer 603 33 88 22. Tam nasi konsultanci udzielą Ci potrzebnych informacji i doradztwa niezależnie od sytuacji.

Czekamy na Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie na naszej infolinii 22 668 66 88.

Mamy znakomicie rozwiniętą sieć biur w całej Polsce, a kontakt z nami jest bardzo szybki. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie oraz kompleksowo i bezpłatnie doradzi, w jaki sposób wykorzystać możliwości na iCAR dla poprawy Twojego biznesu.

Tu znajdziesz najczęściej zadawane przez Klientów pytania (FAQ)

Masz pytania? Zadzwoń!

603 33 88 22