img

Monitorowanie z interwencją


Usługa monitoringu polega na stałym dozorze sygnałów przesyłanych drogą telefoniczną, przez Internet lub GSM/GPRS wygenerowanych z systemu alarmowego, do stacji monitorowania. Stacja obsługiwana jest 24 godziny na dobę przez wyspecjalizowanych pracowników.

Systemy alarmowe


System alarmowy to zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu obiektu, mienia i osób przed włamaniem, kradzieżą, pożarem lub innym niebezpieczeństwem. Systemy alarmowe są bardzo łatwe w obsłudze i zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo obiektu.

Systemy GPS


System Monitorowania Pojazdów GPS Solid Group (iCar) to narzędzie służące do zarządzania i kontroli floty pojazdów dla klientów biznesowych, jak również aut prywatnych dla klientów indywidualnych, którzy chcą zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą.

Systemy CCTV


System CCTV jest to najłatwiej rozumiejąc system kamer inaczej telewizja w obiegu zamkniętym, pozwala śledzić na odległość zdarzenia rejestrowane przez kamery. Rozwiązanie to wchodzi w skład nowoczesnych instalacji bezpieczeństwa.

Masz pytania? Zadzwoń!

603 33 88 22

Wpisz swój numer telefonu, oddzwonimy!

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .

603 33 88 22

Telefon

kontakt

Kontakt

Close