Montaż systemu iCar Solid Group – to takie proste!

Dzięki naszej rozbudowanej sieci handlowo-serwisowej na pewno znajdziesz dogodne miejsce do instalacji systemu iCar. Ponadto, na Twoje życzenie, montaż może odbyć się we wskazanym przez Ciebie miejscu, np. w salonie samochodowym.

    Oto 3 proste kroki, by iCar mógł zacząć chronić Twój pojazd:
  • Po dokonaniu zakupu systemu iCar pracownik działu technicznego skontaktuje się z Tobą, by uzgodnić dogodny dla Ciebie termin i miejsce realizacji instalacji: w naszym punkcie bądź we wskazanym przez Ciebie miejscu.
  • Urządzenia GPS oraz dodatkowe komponenty instalujemy w miejscach niewidocznych dla użytkownika pojazdu.
  • W przypadku nowych pojazdów warto rozważyć, by montaż systemu został przeprowadzony przez naszego instalatora przed odbiorem pojazdu od autoryzowanego dilera.

Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. W naszych 45ciu biurach regionalnych wyspecjalizowani instalatorzy pozostają do Twojej dyspozycji.


Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autora serwisu zabronione.

Masz pytania? Zadzwoń!

603 33 88 22

Wpisz swój numer telefonu, oddzwonimy!

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .

603 33 88 22

Telefon

kontakt

Kontakt

Close