Sprzedaż: 603 33 88 22
Dział obsługi klienta: 782 416 120

POBIERZ APLIKACJĘ

Moduły iCAR

System iCAR posiada bogaty wybór modułów, które pozwalają na dostosowanie śledzenia i weryfikacji poszczególnych parametrów i typów danych w bardzo przyjazny i sprawny sposób. Możesz kastomizować system dokładnie tak, jak potrzebujesz, by dostarczał Ci na żądanie i w określonej częstotliwości konkretnego typu danych. Ty decydujesz o regułach współpracy z iCAR, a intuicyjny interfejs pozwala łatwo nawigować po aplikacji i definiować ustawienia.


Reguły

Analiza tras pokonanych przez Twoich pracowników jest często żmudna i czasochłonna. iCAR pozwoli Ci to zmienić, bo potrzebujesz tylko wybranych danych, które są naprawdę ważne. W module Reguł wystarczy, że określisz jakie sytuacje lub kryteria są dla Ciebie istotne - wyjazd pracownika ze wskazanej strefy, przekroczenie dopuszczalnej prędkości, spadek napięcia na akumulatorze, stan stacyjki, i otrzymasz powiadomienia w dowolnej formie -SMS, MAIL, PUSH lub nasz konsultant zadzwoni do Ciebie z odpowiednią informacją.


Śledź obiekt

Potrzebujesz na bieżąco obserwować dany pojazd? To bardzo proste. Jeśli przy danym aucie zostanie zaznaczona ta opcja, mapa będzie się przesuwała zgodnie z aktualnymi danymi.


Przypomnienia

Ilość terminów do koordynowania w obrębie floty jest naprawdę znacząca np.: płatności OC/AC, wymiana oleju, przeglądy itd. Moduł przypomnień iCAR może pełnić rodzaj elektronicznej książki serwisowej, która pozwoli Ci na większą kontrolę i terminowość w zarządzaniu flotą. Możesz zdefiniować dowolne zdarzenie dla pojazdu, a mechanizm powiadomień skutecznie poinformuje Cię, gdy dla danego pojazdu ten termin będzie się zbliżał.


Tryb TSP

iCAR znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania auta, a tryb TSP jest jedną z funkcjonalności służących w tym celu. Polega ona na założeniu wirtualnej „blokady” na monitorowany obiekt/auto - tzw. reguły, np. dotyczącej nieprzekraczania danego obszaru. Gdy w trakcie aktywności trybu TSP pojazd przekroczy obszar blokady, iCAR generuje zdarzenie, którego stopień zależny jest od tego, kto utworzył regułę. Bardzo często TSP jest wykorzystywane przez klientów indywidualnych w celu zabezpieczenia przed kradzieżą.


Zdarzenia

Jeśli potrzebujesz przejrzeć wszystkie zdarzenia, jakie zaszły w monitorowanych przez iCAR pojazdach – funkcja „Zdarzenia” będzie dla Ciebie idealna. Masz możliwość wskazania określonego okresu oraz pojazdu, a funkcja ta pozwoli Ci przenalizować przekroczenia ustawionych przez Ciebie we flocie reguł.


Protokół Atlas

Bardzo korzystną cechą iCAR jest zapewnienie wsparcia przy integracji z zewnętrznymi systemami i platformami – funkcjonalność protokołu Atlas umożliwia ustalenie hasła na potrzeby integracji np. z giełdami transportowymi.


Eco-driving

Jazda z naciskiem na aspekty ekologiczne staje się coraz istotniejsza. iCAR zapewni Ci znakomite narzędzie do analizy stylu jazdy. Znajdziesz w nim informacje o jakości wykonanych jazd zarówno co do oceny eksploatacji pojazdów jak i pracy kierowców. Dostępna jest zarówno wersja www - dla menadżera floty jaki wersja mobilna - bezpośrednio dla kierowcy. Dzięki tej funkcjonalności można wprowadzać elementy pozytywnej rywalizacji w ecodrivingu między kierowcami – iCAR udostępnia ranking, liczbę uzyskanych punktów, wykresy tendencji.


Zarządzenie uprawnieniami/Użytkownicy

Często jest potrzebne, aby więcej niż jedna osoba miała dostęp do danych z aplikacji. Nic prostszego. W iCAR bez dodatkowych kosztów możesz utworzyć nieograniczoną liczbę kont użytkowników , którzy będą mieć możliwość logowania się do aplikacji, możesz udostępnić im widoczność określonych oddziałów oraz pojazdów oraz dodać im możliwość używania określonych modułów w systemie.


Karty paliwowe

iCAR jest doskonałym narzędziem do monitoringu wykorzystania kart paliwowych. Pozwala też porównać dane z karty z danymi o zużyciu paliwa zapisanymi w aucie. Jak to działa? iCAR umożliwia import danych z kart paliwowych do aplikacji, dzięki czemu możesz porównywać wskazania dotyczące paliwa w aplikacji i CAR z tankowaniami zarejestrowanymi na kartach paliwowych. Od razu wykaże to wszelkie nieprawidłowości i ewentualnie nadużycia ze strony pracowników np. tankowanie nieuprawnionych pojazdów.


Historia

Często potrzebujesz zebrać dane dla pojazdu lub użytkownika z jakiegoś okresu. iCAR pozwala na analizę danych historycznych monitorowanych pojazdów. Możesz dowolnie odtworzyć zrealizowane trasy oraz szczegółowo przeanalizować ich przebieg np. pod kątem postojów, przekroczenia prędkości, aktywności zamontowanych czujników. Możesz zapisać dane do pliku oraz wydrukować historię pojazdu np. w formie wykresu, statystyk, przebytych tras na mapie.

Raporty

  • czas pracy – raport pozwoli Ci przeanalizować pracę kierowców ze względu na jazdy prywatne oraz służbowe na podstawie kalendarza.
  • raport paliwowy – raport dotyczy dziennego zużycia paliwa, l/100km, l/h, daje możliwość wskazania tankowań oraz ewentualnych ubytków paliwa. Tworzy się go na podstawie wskazań magistrali CAN lub innych czujników.
  • raport zbiorczy – raport daje ogólny obraz wykorzystywania floty – tj. pokonany dystans, postoje oraz zużyte paliwo.
  • raport z kilometrów - raport podaje liczbę przejechanych kilometrów względem celu jazdy (obliczony na podstawie kalendarza lub przełącznika jazdy); ten raport bardzo pomoże Ci w przygotowaniu rozliczeń kilometrówki na potrzeby urzędu skarbowego.
  • raport z odwiedzin – raport ten pozwoli Ci na analizę efektywności pracowników: na podstawie danych z GPS wskazuje on odwiedzone punkty lub strefy.
  • zestawienie dla pojazdu – pokazuje użytkowania pojazdu w rozbiciu na jazdę i postoje (zarówno na włączonym jak i wyłączonym zapłonie).

Masz pytania? Zadzwoń!

603 33 88 22

Wpisz swój numer telefonu, oddzwonimy!

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z:

Wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. z siedzibą przy ul. Postępu 17 w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A RODO oraz obowiązującymi przepisami prawa krajowego w celach marketingowych tj. oferowanie produktów i usług świadczonych przez Solid Group Sp. z o.o sp. k. .

603 33 88 22

Telefon

kontakt

Kontakt

Close