footer-frame


SYSTEM ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Indywidualne podejście do każdego klienta

Więcej niż GPS

Aplikacja w Twoim smartphonie poinformuje Cię o położeniu oraz kondycji danego pojazdu.

Optymalizacja trasy

Sprawdzaj na bieżąco statusy kierowców oraz czas spędzony u klienta.

Dopasowany do Ciebie

Mierz obszary ważne dla Ciebie i Twojego biznesu, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA

Wersja demonstracyjna

Zobacz jak działa iCAR

Zaloguj się na konto testowe i sprawdź jak łatwo możesz sprawdzać położenia, trasy czy statusy pojazdów.

SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE

Uzyskaj dostęp do wersji demoNapisz do nas, aby uzyskać dostęp do wersji demonstracyjnej naszego systemu do zarządzania pojazdami. Po wysłaniu wiadomości z formularza w automatycznej odpowiedzi dostaniesz dane do zalogowania się na stronie GPS Solid Security

System Monitorowania Pojazdów iCAR to technologicznie zaawansowana rozwiązanie, którego funkcjonalność wykracza daleko poza łączność online z autami flotowymi lub prywatnymi i monitoring ich położenia. To oprogramowanie, które pozwala na kontrolę i optymalizację parametrów takich jak wydajność realizacji zadań i dostaw, dynamika pracy w regionie, styl i bezpieczeństwo jazdy i wiele innych. iCAR umożliwia takie definiowanie kluczowych wskaźników biznesowych w firmie, aby podnieść efektywność pracy oraz poczynić oszczędności nawet w łącznej skali 20% rocznie. Zaistaluj iCAR i przekonaj się sam.

DOSTĘP DO KONTA DEMONSTRACYJNEGO

Wypełnij formularz
kontaktowy


*pola obowiązkowe

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych w tym podanego numeru telefonu lub adresu email przez (Solid Group sp. z o.o. sp.k.) w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

* Wyrażam zgodę na przesyłanie mi na wskazany adres e-mail newslettera, czyli informacji o produktach, usługach, promocjach lub nowościach. Administratorem danych jest (Solid Group sp. z o.o. sp.k.). Wiem, że zgodę mogę w każdym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam dobrowolną zgodę na udostępnienie moich danych osobowych Eurofinance sp. z o.o. (adres: Aleje Jerozolimskie 212 A, 02-486 Warszawa) w celu kontaktu ze strony agenta i przedstawienia oferty produktów i usług ubezpieczeniowych tej spółki.

INFOLINIA
DLA KOGO?

GPS jest dla każdego

Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę czy nie, usługa GPS sprawdzi się tam gdzie chcesz mierzyć stan i położenie pojazdu.

Więcej niż GPS

iCAR poprzez łącze satelitarne monitoruje ruch pojazdu i jego aktualne położenie. Daje to znakomite zabezpieczenie w przypadku kradzieży, przywłaszczenia lub odholowywania pojazdu. iCAR poinformuje Cię na urządzenie mobilne o wszelkich zmianach położenia Twojego pojazdu lub przekroczonych wartościach granicznych, jakie dla niego zdefiniujesz.

Funkcje

iCAR łączy szereg funkcji, które razem stanowią kompleksową ochronę Twojego pojazdu. Zamontowany sterownik GPS umożliwia monitorowanie aktualnej pozycji pojazdu. System można rozbudować o kolejne elementy, np. czujnik wychyłów, autoryzację zapłonu, przycisk antynapadowy, zwiększające bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, jak i zabezpieczające pojazd przed kradzieżą.

Czekamy na Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie na naszej infolinii 605 55 00 44. Mamy znakomicie rozwiniętą sieć biur w całej Polsce, a kontakt z nami jest bardzo szybki. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą oraz kompleksowo i bezpłatnie doradzi Ci w zakresie opcji instalacji.

Korzyści

 • możliwość zaplanowania trasy przejazdu
 • natychmiastowa i dokładna lokalizację pojazdu
 • kontrola nieautoryzowanego uruchomienia pojazdu
 • zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą i ochrona przed napadem
 • zniżka nawet do 50% części kradzieżowej AC
 • możliwość korzystania z aplikacji na urządzeniach mobilnych
 • alerty i alarmy na urządzenia mobilne w przypadku holowania auta bądź przekroczenia zdefiniowanej dla niego strefy/punktu

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Sterowniki GPS iCar posiadają homologację wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Posiadają również zgodność wyrobu z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach Unii Europejskiej: oznaczenie CE.

Więcej niż GPS

iCAR poprzez łącze satelitarne monitoruje ruch pojazdu i jego aktualne położenie. Daje to znakomite zabezpieczenie w przypadku kradzieży, przywłaszczenia lub odholowywania pojazdu. iCAR poinformuje Cię na urządzenie mobilne o wszelkich zmianach położenia pojazdu lub przekroczonych wartościach granicznych, jakie dla niego zdefiniujesz.

Funkcje

iCAR łączy szereg funkcji, które razem stanowią kompleksowe wsparcie obsługi floty, sprzedaży i pracy w terenie. Sprawdzisz dane jakie tylko chcesz: czas spędzony u klienta, terminowość dostaw, czas i miejsce rozładunków, status pracy kierowców, pokonane trasy, dane eksploatacyjne – przebieg, poziom paliwa, całkowite spalanie, obroty silnika, napięcie akumulatora czy możliwą kradzież. Szyte na miarę raporty, ewidencje i zestawienia.

Czekamy na Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie na naszej infolinii 605 55 00 44. Mamy znakomicie rozwiniętą sieć biur w całej Polsce, a kontakt z nami jest bardzo szybki. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie oraz kompleksowo i bezpłatnie doradzi, w jaki sposób wykorzystać możliwości na iCAR dla poprawy Twojego biznesu.

Korzyści

iCAR przyniesie Ci całą paletę korzyści. Czy jesteś szefem floty w firmie, zarządzasz sprzedażą czy masz firmę budowlaną, dostawczą czy recyklingową, iCAR będzie Cię wspierał w optymalizacji Twoich działań. iCAR pomoże Ci rozliczać premie dla pracowników w zależności od parametrów, poprawić efektywności dostaw i rozładunków, monitorować zużycie paliwa, promować ecodriving, chronić przewożone ładunki i poczynić szereg oszczędności.

Wsparcie 24/7

iCAR to wsparcie centrum interwencyjno-serwisowego 24/7 dla naszych klientów. Za każdym razem, gdy pojawi się jakikolwiek problem z pojazdem np. znajdzie się nie tam, gdzie powinien lub nastąpi jego awaria, zawsze możesz liczyć na pomoc naszych pracowników.

Łatwość obsługi

Obsługa aplikacji iCAR jest przyjazna i intuicyjna. Masz dostęp do wybranych parametrów 24/7 przez komputer, tablet, komórkę. Jeśli chcesz, iCAR będzie wysyłał Ci powiadomienia: smsy, powiadomienia PUSH lub maile o danych, które są dla Ciebie kluczowe w pracy np. z handlowcami w terenie. To czego potrzebujesz i kiedy potrzebujesz.

PAKIETY SYSTEMU ICAR

Dopasujemy się do wymagań każdego użytkownika

System monitorowania pojazdów to także podniesienie poziomu bezpieczeństwa dzięki natychmiastowej reakcji w sytuacji podejrzenia kradzieży, uszkodzenia pojazdu czy innych wcześniej zdefiniowanych nietypowych zdarzeń.

Logistyka ACTIVE

 • monitorowanie aktualnej lokalizacji pojazdów
 • możliwość ustawienia trybu stałej pozycji – funkcja ochronna
 • możliwość ustawienia powiadomień wysyłanych bezpośrednio do użytkowników o określonych zdarzeniach np. przekroczenie prędkości, wyjazd ze strefy, holowanie pojazdu
 • możliwość ustawienia punktów terenowych i stref
 • dostęp do danych historycznych pojazdu, możliwość wyznaczania tras oraz tworzenie zaawansowanych raportów na podstawie dostępnych danych
 • możliwość automatycznego wysyłania raportów do wskazanych użytkowników aplikacji

Logistyka PRO

 • możliwość odczytywania informacji z szyny CAN między innymi: poziom paliwa, przebieg, obroty, czas pracy silnika i wiele innych
 • możliwość generowania raportów paliwowych — dzienne zużycie paliwa, tankowania i ubytki
 • możliwość weryfikacji tankowań — porównanie danych z magistrali CAN z danymi na karcie paliwowej
 • kontrola zużycia paliwa dla poszczególnych pojazdów
 • możliwość generowania raportów z obrotów RPM pozwalający na ocenę eksploatacji pojazdów

Logistyka PRO ECO

 • możliwość analizy stylu jazdy Eco-driving kierowców oraz możliwość ich porównania
 • dedykowana aplikacja ECO TERMINAL dla kierowców

Logistyka PRO TACHO

 • możliwość zdalnego pobierania danych z tachografu – pliki DDD
 • dedykowana aplikacja ECO TERMINAL dla kierowców
 • możliwość odczytu danych z tacho
 • raport czasu pracy kierowcy
Czym jest?

System e-toll

stworzony i nadzorowany przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej system poboru opłaty elektronicznej za przejazd po wybranych odcinkach autostrad, dróg ekspresowych i krajowych.

Co to jest system e- toll?

Dzięki pracy Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, wdrożono system, który ma znacznie uprościć pobór opłat po tych odcinkach dróg, które tego wymagają. Mowa oczywiście o systemie e-toll. Różnica pomiędzy znanym nam dotychczas systemem bramek, a systemem e-toll, polega przede wszystkim na działaniu tego innowacyjnego rozwiązania. System e-toll działa na podstawie danych gps, które automatycznie lokalizują danego kierowcę i tym samym, możliwa jest opłata poprzez bramkę wirtualną.

Kierowcy samochodów do 3,5 t, mogą dopasować najwygodniejszy dla siebie sposób korzystania z systemu, a co za tym idzie - także sposób pobierania danych dotyczących lokalizacji. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest oczywiście darmowa aplikacja, ale może być to też lokalizator - czy to ZSL czy OBU, przy czym ZSL czy OBU kupujemy według zasad wolnego rynku.

ZSL - jakie urządzenia wspiera?

W przypadku, jeśli zdecydujemy się na korzystanie z systemu e-TOLL za pomocą ZSL, musimy mieć pewność, że korzystamy z operatora, który ma pozwolenie na obsługę ZSL. Pełna lista autoryzowanych operatorów, dostępna jest na stronie: etoll.gov.pl

e-TOLL obowiązkowy dla wszystkich - od kiedy?

Obecnie, do 30 listopada br. system e-TOLL jest obowiązkowy dla samochodów o masie powyżej 3,5 tony. Od 1.12.2021 - czyli w momencie, kiedy zostaną zdemontowane punkty poboru opłat na wybranych odcinkach A2 i A4 - system e-TOLL będzie obowiązkowy dla wszystkich kierowców poruszających się po tych drogach.

Czy na zakup systemu e-toll przysługuje ulga podatkowa?

Zgodnie z prawem, od 29.06.2021, możemy odliczyć sobie zakup systemu e-TOLL od podatku. Wiąże się to przede wszystkim z kosztem wyposażenia pojazdów w odpowiednie urządzenia, które obsługują wyżej wymieniony system. Musimy jednak pamiętać, że maksymalna kwota, którą odliczymy od podatku, powinna stanowić iloczyn kwoty 500 zł oraz ilości systemów lokalizacyjnych lub urządzeń obsługujących system e-TOLL. Warto też pamiętać o tym, że liczba posiadanych przez nas systemów oraz urządzeń lokalizacyjnych, nie może przekraczać ilości pojazdów, które w danym roku - w tym przypadku 2021 - wykonały co najmniej jeden przejazd za który została pobrana opłata.

Jak zarejestrować się w systemie e-TOLL?

To, o czym trzeba pamiętać, to fakt, że rejestracja w systemie e-TOLL jest obecnie obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poruszać się drogami dedykowanymi dla samochodów i pojazdów o masie powyżej 3,5 ton. Sama rejestracja może przebiegać na 3 sposoby:

 • można zarejestrować się online,
 • stacjonarnie - np. w sieci Miejsc Obsługi Klienta
 • u wybranego dostawcy kart flotowych.

Sam proces rejestracji trwa bardzo krótko i jest niezwykle intuicyjny. Należy jednak pamiętać, że to właśnie podczas rejestracji będziemy określali sposób poboru płatności za przejazd danym odcinkiem drogi - może to być zarówno konto przedpłacone jak również konto z odroczonymi płatnościami.

Więcej niż GPS

iCAR poprzez łącze satelitarne monitoruje ruch pojazdu i jego aktualne położenie. Daje to znakomite zabezpieczenie w przypadku kradzieży, przywłaszczenia lub odholowywania pojazdu. iCAR poinformuje Cię na urządzenie mobilne o wszelkich zmianach położenia pojazdu lub przekroczonych wartościach granicznych, jakie dla niego zdefiniujesz.

Funkcje

iCAR łączy szereg funkcji, które razem stanowią kompleksowe wsparcie obsługi floty, sprzedaży i pracy w terenie. Sprawdzisz dane jakie tylko chcesz: czas spędzony u klienta, terminowość dostaw, czas i miejsce rozładunków, status pracy kierowców, pokonane trasy, dane eksploatacyjne – przebieg, poziom paliwa, całkowite spalanie, obroty silnika, napięcie akumulatora czy możliwą kradzież. Szyte na miarę raporty, ewidencje i zestawienia.

Czekamy na Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie na naszej infolinii 605 55 00 44. Mamy znakomicie rozwiniętą sieć biur w całej Polsce, a kontakt z nami jest bardzo szybki. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie oraz kompleksowo i bezpłatnie doradzi, w jaki sposób wykorzystać możliwości na iCAR dla poprawy Twojego biznesu.

Korzyści

iCAR przyniesie Ci całą paletę korzyści. Czy jesteś szefem floty w firmie, zarządzasz sprzedażą czy masz firmę budowlaną, dostawczą czy recyklingową, iCAR będzie Cię wspierał w optymalizacji Twoich działań. iCAR pomoże Ci rozliczać premie dla pracowników w zależności od parametrów, poprawić efektywności dostaw i rozładunków, monitorować zużycie paliwa, promować ecodriving, chronić przewożone ładunki i poczynić szereg oszczędności.

Wsparcie 24/7

iCAR to wsparcie centrum interwencyjno-serwisowego 24/7 dla naszych klientów. Za każdym razem, gdy pojawi się jakikolwiek problem z pojazdem np. znajdzie się nie tam, gdzie powinien lub nastąpi jego awaria, zawsze możesz liczyć na pomoc naszych pracowników.

Łatwość obsługi

Obsługa aplikacji iCAR jest przyjazna i intuicyjna. Masz dostęp do wybranych parametrów 24/7 przez komputer, tablet, komórkę. Jeśli chcesz, iCAR będzie wysyłał Ci powiadomienia: smsy, powiadomienia PUSH lub maile o danych, które są dla Ciebie kluczowe w pracy np. z handlowcami w terenie. To czego potrzebujesz i kiedy potrzebujesz.


Skontaktuj się z nami 605 55 00 44!

Jesteśmy licencjonowanym operatorem ZSL i OBU.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenia do obsługi płatności.

footer-frame